KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13128699
nr 1312 8699
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 420/420, daterad 1979. Motivet: 43x50cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 9 mars 2020
kl 19:22:20
250 kr
300 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén